PL ENG
Promocje Aktualności

Znajdź nas na Facebooku:


Konsultanci


Radoslaw Ignaczak wypożyczalnia e-mail></a><a href=telefon wypożyczalnia
Mobile: 691 240 304
Telefon: 627 412 257

Łukasz Sosienko wypożyczalnia e-mail></a><a href=telefon wypożyczalnia
Mobile: 723 562 323
Telefon: 627 412 257

Marcin Przygockimail wypożyczalniatelefon wypyżyczalnia
Telefon: 627 412 250

Partnerzy:Opineo dla wypożyczalni - certyfikat słuchamy Klientów


Twoja wypożyczalnia


Wypożyczlnia komputerów na Najem Wynajem


WYNAJEM NOTEBOOKÓW

WynajemIT.pl - wszechstronna wypożyczalnia sprzętu komputerowego - wypożyczanie laptopów, wynajem komputerów stacjonarnych z monitorem LCD, wynajem projektorów i ekranów, wypożyczanie sprzętu komputerowego i drukarek laserowych.

Możesz wynająć następujące typy notebooków:
Laptop[L1] Niedrogi dwurdzeniowy Specyfikacja minimalna: dwurdzeniowy procesor, 2048MB Ram, 60-80GB HDD, matryca 14" lub 15", WIFI
Laptop[L2] Wydajny dwurdzeniowiec Specyfikacja minimalna: procesor C2D, 3072-4096MB Ram, 80-250GB HDD, matryca 14" - 15", WIFI
Laptop[L3] Wydajny Specyfikacja minimalna: procesor Intel Core i3 / i5, 4096 MB Ram, 160-320GB HDD, matryca 13"-15", WIFI
Laptop[L4] Bardzo wydajny Specyfikacja minimalna: procesor Intel Core i5, 8GB Ram, 1TB HDD, grafika GT650M-2GB, matryca 17" Full HD
Laptop[L5] Stacja graficzna, wirtualizacja Specyfikacja minimalna: procesor Intel Core i7, 16GB Ram, 1TB HDD, grafika GT650M-2GB, matryca dotykowa 17" Full HD
Mobilny Internet [I] Tylko w zestawie z wynajętym notebookiem
Pełen cennik wynajmu notebooków i pozostałego sprzętu komputerowego "Cennik wynajmu sprzętu komputerowego".

WynajemIT.pl oferuje szeroki asortyment sprzętu komputerowego. Wypożyczanie obejmuje ponad 20 modeli laptopów w różnych specyfikacjach np. stacje robocze Dell przeznaczone do wirtualizacji i profesjonalnych zastosowań - Dell Inspiron 17R 7720 z wydajnym procesorem Intel i7 3-gen, dyskiem twardym 1TB i wydajną kartą graficzną nVidia. Nasz zespół dobierze komputer do indywidualnych wymagań każdego klienta i organizowanych przez niego wydarzeń.

wypożyczalnia laptopów i notebooków na wszystkie okazje notebooki wynajem, laptopy wynajem, wynajem laptopów, Kalisz, Łódź, Wrocław, Poznań, Warszawa

Wynajem notebooków – zalety

Wynajem laptopów to bardzo funkcjonalna usługa dla każdego przedsiębiorstwa. Szkolenia, prezentacje, spotkania biznesowe, konferencje prasowe, wyjazdy integracyjne, a także wystawy i targi nie mogą odbyć się bez odpowiedniego, mobilnego zaplecza komputerowego. Nie wykorzystuje się w takich sytuacjach codziennego sprzętu biurowego, a wypożycza specjalnie przygotowane i w pełnie sprawne Notebooki. Niezawodnie skonfigurowany, najnowszej generacji sprzęt komputerowy świadczy o Twoim profesjonalizmie i na pewno zrobi wrażenie na partnerach i kontrahentach.

Rewolucja – Internet w kieszeni

Potrzebujesz Internetu na krótki okres czasu? Nie wiąż się umową z operatorem komórkowym aż na 24 miesiące. Wynajmij notebooka z modem HSDPA, który umożliwia dostęp do szybkiego Internetu w dowolnym miejscu w Polsce. Podróż służbowa, wakacje – z szybkim dostępem do Internetu i laptopem zawsze będziesz na bieżąco bez zobowiązań i długoterminowych kosztownych umów. Szczegóły wynajmu internetu.

Niezawodny stan techniczny

Zespół WynajemIT.pl zadba dla Ciebie o stan techniczny każdego laptopa. Przed wynajęciem notebooki są testowane i przygotowywane zgodnie z oczekiwaniami Klienta, który wypożycza niezawodny sprzęt komputerowy.

Legalny system i oprogramowanie

Jako partner firmy Microsoft jesteśmy jedną z nielicznych wypożyczalni sprzętu komputerowego na rynku, oferującą możliwość wynajmowania oprogramowania firmy Microsoft. Wypożyczone laptopy możemy wyposażyć w dowolne oprogramowanie Microsoft m.in. Pakiet MS Office, oprogramowanie systemowe czy serwerowe. Korzystaj z wypożyczonego laptopa w pełni legalnie!

Specjalistyczna obsługa eventów

Przygotowanie doskonałego sprzętu komputerowego to dopiero połowa sukcesu organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Najważniejsze, aby wszystko działało bez zarzutu, aby nie zabrakło stosownego oprogramowania, a sprzęt był prawidłowo dopasowany. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, informatycy z naszego zespołu przetransportują, podłączą i skonfigurują dla Ciebie wypożyczone komputery, laptopy i drukarki.

Nasza oferta wynajmu notebooków

WynajemIT.pl oferuje wypożyczanie wydajnych, mobilnych i eleganckich notebooków biznesowych. Dysponujemy ponad 20 modelami notebooków o różnych parametrach technicznych. Na życzenie klienta wypożyczane laptopy mogą być zaopatrzone w modemy HSDPA z dostępem do szybkiego Internetu w dowolnym miejscu w Polsce, co jest niezbędne w przypadku organizowania np. profesjonalnych pressroomów i centrum prasowych dla dziennikarzy. Jesteśmy w stanie przygotować wypożyczenie sprzętu w dużych ilościach w krótkim czasie ( np. przygotować wynajem 600 szt. laptopów ). Jeżeli nie jesteś zdecydowany na konkretny model laptopa, skontaktuj się z nami, doradzimy i wspólnie dobierzemy najlepszy sprzęt.

Oferta dodatkowa

Każdy wynajem laptopów i notebooków daje możliwość opcjonalnego wyposażenia w dodatkowy modem HDSPA. Umożliwia on dostęp do bezprzewodowego szybkiego internetu na terenie całej Polski. Do wypożyczonego laptopa możesz wynająć i podłączyć także dodatkowe urządzenia: projektor (wynajem projektorów), drukarka (wynajem drukarek laserowych), telewizor (wynajem telewizorów), ekran LCD (wynajem monitorów), stację dokującą lub internet (wynajmu internetu).

Kalkulator wynajmu

Koszt wynajmu laptopa możesz w prosty sposób sprawdzić w specjalnie przygotowanym "Kalkulatorze wypożyczeń sprzętu IT".

Użytkownicy szukali na stronie: notebooki wynajem, wypozyczenie laptopa, laptopy wynajem, wynajem notebook.

Wynajem laptopów i wpożyczenia sprzętu komputerowego prowadzimy m.in. do następujących lokalizacji: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Kalisz, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Ostrów Wielkopolski, Płock, Poznań, Radom, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.


 1. komputery dellwynajem sprzętu komputerowego
 2. ile kosztuje wypozyczenie sprzętu komputerowegowynajem sprzętu multimedialnego
 3. optiplex wynajem desktopów dellwypożyczenie komputerów
 4. biurkowe komputerykomputery wynajem
 5. nowoczesne laptopynotebooki wynajem
 6. szybkie procesorywynajem laptopów
 7. systemy do głosowaniasystemy do głosowania
 8. dobra rozdzielczośćwynajem monitorów
 9. oszczędne drukarkidrukarki wynajem
 10. wydajne tonerywynajem drukarek
 11. wynajem serwerówwynajem serwerów
 12. ostry obrazwypożyczalnia projektorów
 13. łatwa instalacjawynajem głośników
 14. łatwa instalacjawypożyczenie telewizora
 15. szybki transferinternet wynajem
 16. niskie rachunki, mobilnościnternet na miesiąc