Wrocławska 35, Kalisz 62 741 22 57 biuro@wynajemit.pl
Cennik

* Cena wynajmu laptopa na cały okres egzaminów.

 

od 21.12.2023

od 29.01.2024

od 26.02.2024

od 01.04.2024

08.04.2024

Laptop

370 zł brutto

420 zł brutto

470 zł brutto

500 zł brutto

zakończenie przyjmowania zamówień

Dostawa i Odbiór firmą kurierską

50zł brutto

50zł brutto

50zł brutto

50zł brutto

 

Dlaczego my?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym egzaminem jest egzamin adwokacki, radcowski. komorniczy czy notarialny. Nie może w trakcie niego zabraknąć skupienia, koncentracji i ogromnej wiedzy. Dodatkowo dochodzi stres, który jest naturalny podczas testów tak wysokiej rangi. Każdy egzamin prawniczy odbywa się przy użyciu laptopów, które muszą być niezawodne, aby nie przysporzyć dodatkowego stresu. Warto skupić się na egzaminie od strony intelektualnej, a sprawy techniczne powierzyć specjalistom. Zapewniamy sprzęt, który jest w pełni przygotowany i skonfigurowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości.

Aplikacja do pisania egzaminu będzie sprawnie działać tylko pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań sprzętowych.

Niektóre z nich to:

  • odinstalowany program antywirusowy,
  • zainstalowany program Microsoft .NET Framework 3.5 SP1
  • opcja (schemat) zasilania ustawiona na funkcję „prezentacja” /„wysoka wydajność
  • wyłączone aktualizacje automatyczne,
  • 521 MB pamięci RAM (zalecane 1024 MB)

Termin egzaminu

Znamy już termin tegorocznego egzaminu Adwokackiego i Radcowskiego.r.

W roku 2024, Ministerstwo Sprawiedliwości planuje sesję egzaminacyjną na 23-26 kwietnia 2024 r.

Zalety wynajmu laptopa na egzamin

  • Laptop skonfigurowany jest zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Sprawiedliwości.
  • Wynajęty laptop to sprzęt klasy biznes, o wysokich parametrach.
  • Nie musisz martwić się tym, że aplikacja nie będzie działać poprawnie. To my zadbamy o to, aby sprzęt przygotowany był perfekcyjnie.

Wynająć czy zabrać swój sprzęt?

W przypadku braku spełnienia wymagań Ministerstwa Sprawiedliwości odnośnie konfiguracji laptopa istnieje niebezpieczeństwo pisania egzaminu ręcznie, co skutkuje dużo większym nakładem pracy i czasu..

W przypadku awarii własnego sprzętu aplikant zdany jest sam na siebie. Przy wynajętym sprzęcie można skorzystać z pomocy techników dostępnych na sali, a w przypadku poważniejszych awarii otrzymać sprzęt zastępczy*.

Przygotowanie własnego laptopa na egzamin wiąże się z dodatkowym czasem, który lepiej wykorzystać na przyswojenie wiedzy.

• Sprzęt zastępczy udzielony zostanie, tylko jeśli na Sali egzaminacyjnej w obsłudze, zasiadają pracownicy naszej firmy, lub firma obsługująca ma podpisane porozumienie współpracy odnośnie zapewnienia sprzętu zastępczego.

Jak nasza firma przygotowuje laptopy?

Od wielu lat regularnie dostarczamy laptopy na egzaminy notarialne, radcowskie, adwokackie i komornicze. Doskonale wiemy, że najważniejszą kwestią jest niezawodny sprzęt. Każde problemy techniczne wpływają nie tylko na stratę czasu aplikanta, lecz narażają go również na stres, który dekoncentruje. Komfort i spokój osoby podchodzącej do egzaminu to dla nas priorytet. Wszystkie laptopy przygotowane przez naszych specjalistów są specjalnie skonfigurowane i w pełni kompatybilne z aplikacją do zdawania egzaminu. Nie ma niebezpieczeństwa pojawienia się czerwonego ekranu, który wyskakuje w przypadku wykrycia braku zgodności laptopa z oprogramowaniem egzaminacyjnym. Jedyną rzeczą na jakiej musi skupić się aplikant to wykazanie się swoją wiedzą. Powodzenia!