Wrocławska 35, Kalisz 62 741 22 57 biuro@wynajemit.pl

Obchody 25 lat Wolności i wizyta prezydenta Baracka Obamy w Polsce

Obchody 25 lat Wolności i wizyta prezydenta Baracka Obamy w Polsce

Uroczystość 25 rocznicy Wolności w Polsce odbyła się w 2014 roku w Warszawie. Uczestniczył w niej prezydent Barack Obama. Nasza firma wykonała instalacje i konfiguracje sieci LAN dla dziennikarzy i zaproszonych gości w trzech lokalizacjach: Belweder, Pałac Prezydencki oraz Zamek Królewski. Ze względu na zakaz układania kabli w Sali Kolumnowej w Pałacu Prezydenckim, musieliśmy dodatkowo zbudować sieć WiFi dla ponad 300 osób (zaproszonych gości oraz dziennikarzy). Nasze działania obejmowały również pełną obsługę techniczną w miejscu obchodów. Budowa całej sieci musiała zostać zakończona w jedną dobę, dokładnie dzień przed uroczystością, dlatego też nie było czasu na ewentualne poprawki i testy. Wszystkie nasze prace zostały wykonane w sposób dokładny i skrupulatny. Zaraz po montażu sprzęt był w pełni gotowy do działania.

Egzaminy prawnicze

Egzaminy prawnicze

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu sprzętu dla Okręgowych Rad Adwokackich na egzaminy prawnicze. Oferujemy w pełni wyposażone laptopy wraz z drukarkami i wgranym specjalnym oprogramowaniem.

The World Games 2017 – Wrocław

The World Games 2017 – Wrocław

The World Games 2017 to już 10. odsłona zawodów, które tym razem zostały zorganizowane we Wrocławiu. W trakcie trwania imprezy zapewniliśmy pełną pomoc techniczną na 14 z 28 obiektów zlokalizowanych na terenie miasta. Dostarczyliśmy również sprzęt IT oraz zbudowaliśmy infrastrukturę techniczną. We wszystkich lokalizacjach podjęliśmy się budowy infrastruktury sieciowej opartej na wysokiej klasy sprzęcie Cisco z automatycznym backupem łącza. W miejscach gdzie sprzęt wymagał montażu na zewnątrz użyte zostały szafy serwerowe zewnętrzne, natomiast przy dużych odległościach połączeń, wynoszących ponad 80 metrów zastosowaliśmy światłowody. Stworzone łącza przewodowe i bezprzewodowe musiały spełniać warunek 100% bezawaryjności, a z naszej strony zapewniona była natychmiastowa reakcja i pomoc na miejscu. Do precyzyjnego pomiaru wyników firma wykorzystywała infrastrukturę Swiss Timing.

EURO 2016

EURO 2016

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej EURO 2016 to dwunasta edycja międzynarodowego turnieju podczas, którego została wyłoniona najlepsza męska reprezentacja narodowa w Europie. Mecze odbyły się na czterech obiektach: Gdańsk/Sopot, Katowice, Wrocław, Kraków. Do naszych zadań należało pełne wsparcie techniczne we wszystkich lokalizacjach. Stworzyliśmy biura prasowe oraz dostarczyliśmy dla organizatora pełne wyposażenie w postaci komputerów, laptopów, drukarek oraz sprzętu sieciowego.

Światowe dni młodzieży 2016 – Kraków Błonie oraz Brzegi , Zamek królewski na Wawelu

Światowe dni młodzieży 2016 – Kraków Błonie oraz Brzegi , Zamek królewski na Wawelu

Na potrzeby Światowych Dni Młodzieży 2016 stworzyliśmy infrastrukturę sieciową oraz prądową na zwyżkach oraz namiotach prasowych znajdujących się na krakowskich Błoniach oraz Brzegach. Do naszych zadań należało również dostarczenie do tych lokalizacji sprzętu IT. Naszej realizacji była także nocna budowa infrastruktury prądowej i sieciowej na zwyżkach i namiotach prasowych zlokalizowanych na obszarze Zamku Królewskiego na Wawelu. Nasze prace, które obejmowały 3 doby pozwoliły na stworzenie końcówek LAN oraz dostarczenie prądu dla ponad 700 osób. Zakres prac nie ograniczał się jedynie do działań związanych ze stworzeniem infrastruktury. Przeprowadziliśmy również zaawansowane prace konfiguracyjne osprzętu sieciowego, pozwalające na zdalne zarządzanie, monitorowanie oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Zaopatrzyliśmy organizatorów w sprzęt sieciowy.

Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2010

Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2010

W wydarzeniu wzięło udział ponad 1600 sportowców z niepełnosprawnością intelektualną. Nasza firma dostarczyła na to wydarzenie 170 laptopów. Zorganizowane przez nas centrum prasowe zostało wyposażone w projektory, osprzęt sieciowy oraz drukarki. Zapewniliśmy pełną obsługę techniczną, montaż i serwis.