NETLAND 365
Pracuj gdzie chcesz i nie przejmuj się problemami z laptopem

Nowoczesna usługa PCaaS, zawierająca laptopa DELL Latitude, oprogramowanie Windows 10 i Microsoft 365 oraz stałe wsparcie techniczne specjalistów z branży IT.

Kup teraz

Czym jest rozwiązanie PC as a Service NETLAND 365?

PC as a Service łaczy sprzęt, oprogramowanie, usługi zwiazane z cyklem życia produktu i finansowanie w jedno wszechstronne rozwiązanie, oferowane w przewidywalnej cenie za stanowisko na miesiąc.

Pc as a Service Netland365 sprzęt IT

Dostęp do lepszego sprzętu

Większość organizacji donosi, że dzięki wykorzystaniu rozwiązania PCaaS kupują lepszy sprzęt dla swoich pracowników. Rozwiązanie PC as a Service oferuje elastyczne opcje zarządzania i pomocy technicznej, a także poprawę bezpieczeństwa dzięki najnowszym technologiom.

Pc as a Service Netland365 koszty

Ograniczanie kosztów

Większość organizacji, które już korzystają z rozwiązania PC as a Service, donosi o oszczędności-ach wynikających z niższych kosztów sprzętu, oprogramowania i usług. Rozwiązanie umożliwia dokładne zaplanowanie budżetu i oszczędności na każdym etapie cyklu eksploatacyjnego komputera.

Pc as a Service Netland365 modernizacja

Krótki cykl modernizacji

Obecni użytkownicy donoszą o krótszych cyklach modernizacji w porównaniu do standardowych cykli modernizacji komputerów bez usługi PCaaS, które z kolei zwiększają wydajność i ograniczają nakłady działu IT potrzebne na radzenie sobie z potrzebami informatycznymi.

Pc as a Service Netland365 Trendy

Tendencja rynkowa

Liderzy branży IT na całym świecie zauważają korzyści płynące z rozwiązania PC as a Service dla ich firm, polegające na szybkości, oszczędności i produktywności. Badania przewidują, że ta tendencja rynkowa może przynieść szybkie skutki.


Netland 365 - prezentacja

Nowoczesna usługa PCaaS, zawierająca laptopa DELL Latitude, oprogramowanie Windows 10 i Office 365 oraz stałe wsparcie techniczne specjalistów z branży IT.

Zobacz więcej

NETLAND 365 + MICROSOFT 365 Business Standard

Microsoft 365 to usługa która wchodzi w skład NETLAND 365, pakietu specjalnie stworzonego dla firm. Usługa umożliwia dostęp praktycznie z każdego miejsca do znanych, niezawodnych narzędzi pakietu Microsoft Office oraz do łatwych w administrowaniu usług IT klasy biznesowej. Rozwiązanie adresuje potrzeby firm różnej wielkości.

Przy zakupie usługi NETLAND 365 klienci otrzymują zawsze najbardziej aktualne wersje klasycznych aplikacji pakietu Office, w tym:

Feature

Outlook

Zarządzaj wiadomościami e-mail, kalendarzami, kontaktami oraz zadaniami. Outlook to centralne miejsce, z którego możesz komunikujesz się z wszystkimi swoimi ważnymi kontaktami.

Feature

Word

Twórz dokumenty najwyższej klasy, w łatwy sposób doszlifowuj efekty pracy wspólnie z innymi osobami i ciesz się możliwością czytania na nowoczesnych urządzeniach dotykowych.

Feature

PowerPoint

W łatwy sposób współpracuj z innymi i twórz piękne prezentacje. Narzędzia do tworzenia prezentacji pomogą ci przekazać pomysły i zrobić wrażenie na odbiorcach.

Feature

OneNote

Wszystkie notatki w jednym miejscu i zawsze z tobą. OneNote to twój cyfrowy notatnik, w którym możesz zapisywać zadania do wykonania, notatki ze spotkań, pliki różnego rodzaju i wszystkie inne rzeczy, które chcesz zapamiętać.

Feature

Excel

Excel daje ci intuicyjne metody opracowywania danych. Szybko odkryj nowe sposoby wizualizacji i zobacz swoje informacje w nowym wymiarze.

Feature

Publisher

Korzystaj ze znanych, prostych narzędzi do tworzenia i udostępniania profesjonalnych publikacji, które robią wrażenie na odbiorcach.

Laptop Intel i5 NETLAND365

Pracuj wygodnie

Wszystko czego potrzebujesz do pracy w jednym miejscu

Wykorzystaj wydajny laptop biznesowy oparty na wydajnej architekturze procesora Core i5. Komfortowo pracuj wykorzystując pakiet Microsoft 365. Skorzystaj z możliwości pracy na wielu urządzeniach z zachowaniem synchronizacji pomiędzy nimi.

W przypadku jakichkolwiek problemów z komputerem lub oprogramowaniem możemy zagwarantować Ci szybką reakcję na usunięcie usterki.

NETLAND 365 nowoczesny pakiet dla firm

Profesjonalnie przygotowany sprzęt i oprogramowanie

Oryginalna pełna wersja pakietu Office

Laptop biznesowy DELL Latitude 3590 i5 256GB SSD 8 GB RAM w cenie usługi

Usługa zdalnej pomocy technicznej

Stałe aktualizacje oprogramowania i monitoring bezpieczeństwa

Maksymalna elastyczność – długość wynajmu od 3-60 miesięcy

Specjalistyczna pomoc wg zapotrzebowania

Netland PCaaS

NETLAND365

Pojedyńcza przewidywalna cena za stanowisko na miesiąc

Wybierz swój plan

PC as a Service (PCaaS) stanowi nowoczesny model usług, który upraszcza sposób, w jaki organizacje komercyjne zapewniają użytkownikom odpowiedni sprzęt, wsparcie, zarządzanie urządzeniami i usługi cyklu życia potrzebne do realizacji zadań. Pozwala to zwiększyć produktywność użytkowników, wydajność infrastruktury IT i przewidywalność kosztów.

Pracuj bez obaw w biurze i w terenie, korzystając z planów obejmujących światowej klasy gwarancję i wsparcie, obsługę na miejscu, w następnym dniu roboczym i ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Specyfikacja NETLAND 365 Premium NETLAND 365 Advanced
Monthly price PLN270 PLN370
Oprogramowanie biurowe
Pełne wersje aplikacji Office Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i OneNote na 5 urządzeniach PC / Mac.
Urządzenia
Laptop biznesowy DELL, HP lub Lenovo 15.6"
Intel Core i5, 8GB DDR4, 256GB SSD
podświetlana klawiatura, czytnik linii papilarnych
System Windows 10 Pro
Usługi
Usługa konfiguracyjna i wdrożeniowa
Migracja i przeniesienie danych
Synchronizacja
Szkolenie
Backup
Pomoc techniczna
Usługa zdalnej pomocy technicznej
Stałe aktualizacje oprogramowania i monitoring bezpieczeństwa
Naprawa sprzętu – serwis gwarancyjny następnego dnia roboczego.
Zwrot sprzętu i kasowanie danych
Ubezpieczenie Opcja
Specjalistyczna pomoc techniczna Opcja

Opłaty jednorazowe: Przygotowanie i konfiguracja sprzętu: 149 zł netto (opłata nie jest pobierana przy wynajmie na czas określony powyżej 30 miesięcy). Czyszczenie i kasowanie danych: 149 zł netto (opłata nie jest pobierana przy wynajmie powyżej 12 miesięcy).

Microsoft 365 dla Firm - podstawowe informacje

Microsoft 365 dla biznesu posiada szereg funkcjonalności, które ulepszają i wspierają pracę w firmie. Poznaj je wszystkie oglądając, którkie szkolenie z podstawowych funkcji Microsoft 365.

Zobacz więcej

Masz pytania?

W przypadku pytań lub zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z naszymi Doradcami.

Wynajem IT
Netland Computers

62-800 Kalisz
ul. Wrocławska 35
tel: 62 741 22 50
e-mail: biuro@wynajemit.pl
www.wynajemit.pl