Wrocławska 35, Kalisz 62 741 22 57 biuro@wynajemit.pl

Wynajem telewizorów – zalety

Wystawy, targi czy spotkania biznesowe wymagają szczególnej oprawy wizualnej. Ekrany plazmowe i telewizory LCD prezentują się elegancko, a przy tym zajmują mało miejsca. Sprawdzają się znacznie lepiej niż zwykłe telewizory i monitory.

Na prezentacjach, szkoleniach czy targach najlepiej zastosować ekrany plazmowe dużych rozmiarów. Zapewnią doskonałą jakość obrazu, wyglądają profesjonalnie i można je łatwo wkomponować w każdą przestrzeń. Fachowo zainstalowany sprzęt z pewnością wywrze duże wrażenie na odbiorcach czy publiczności.

Duże telewizory to kosztowny zakup. Zdecydowanie tańszym rozwiązaniem jest wynajem ekranów LCD lub telewizorów LED. Bardzo często nasi Klienci potrzebują kilku czy kilkunastu ekranów w krótkim terminie. Po zakończeniu szkolenia czy targów sprzęt taki jest zbędny w firmie. To kolejna zaleta, którą charakteryzuje się wynajem telewizorów LCD i ekranów plazmowych. Nasza firma zaopatruje Klientów w najwyższej jakości sprzęt: Telewizor LCD 42" Full HD 100Hz czy Telewizor plazmowy 50" FullHD 600Hz. Na życzenie Klienta możemy zająć się również montażem i demontażem sprzętu oraz konfiguracją urządzeń. Wynajem telewizorów LCD i ekranów plazmowych doskonale sprawdza się również na wszelkiego rodzaju wyjazdach integracyjnych, pokazach, wystawach, eventach promocyjnych itp. Wszędzie tam, gdzie liczy się efektowne zaprezentowanie Twojej firmy.

wypożyczalnia telewizorów zalety
wynajem telewizorów dostęp

Wybierz telewizor dopasowany do potrzeb

Ekrany plazmowe i telewizory LCD pomimo podobnego wyglądu bazują na odmiennej technologii. Telewizory LCD wykorzystują technologię ciekłokrystaliczną. Natomiast ekrany plazmowe świecą własnym światłem, każdy subpiksel działa jak lampa fluorescencyjna. Podstawową różnica pomiędzy pikselami LCD i Plazmowymi jest to ze piksel LCD nie świeci własnym światłem, musi być dodatkowo podświetlany. Telewizory plazmowe mają niewątpliwe wyższą jakość wyświetlanego obrazu. Obraz jest bardziej dynamiczny i o wyższej ostrości, przez co telewizory plazmowe idealnie sprawdzają się podczas różnego rodzaju prezentacji w dużych salach konferencyjnych lub zastosowań profesjonalnych.

W naszej ofercie telewizorów na wynajem znajduje się najwyższej klasy sprzęt multimedialny: Telewizor LCD 42" Full HD 100Hz, Telewizor Plazmowy 50" FullHD 600Hz oraz duży 60" telewizor LED o rozdzielczości Full HD.

W zależności od typu wypożyczonego telewizora - urządzenia wyposażone są w multimedialne funkcje jak technologia 3D, WIFI, Smart TV czy możliwość podłączenia urządzeń USB.

Dlaczego Wynajem IT?

Niezawodny stan techniczny

Dbamy o stan techniczny każdego telewizora. Przed wynajęciem telewizory są testowane i przygotowywane zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Wiele dodatków i akcesoriów

W zależności od typu wypożyczonego telewizora - urządzenia wyposażone są w multimedialne funkcje jak technologia 3D, WIFI, Smart TV czy możliwość podłączenia urządzeń USB.

Bogata oferta sprzętu

Naszym największym atutem jest bardzo bogata oferta sprzętowa. W regularnej ofercie posiadamy ponad 600 sztuk różnych konfiguracji sprzętowych.


Dostępne opcje telewizorów

Telewizor [T1]

  • LCD
  • 42" / 43"
  • Full HD

od 14.99 PLN *

Telewizor [T2]

  • Plazma
  • 50"
  • Full HD

od 19.99 PLN *

* cena netto przy usłudze wypożyczenia na 30 dni.