Wrocławska 35, Kalisz 62 741 22 57 biuro@wynajemit.pl

Wynajem monitorów– zalety

Wystawy, targi czy spotkania biznesowe wymagają szczególnej oprawy wizualnej. Ekrany LCD prezentują się elegancko, a przy tym zajmują mało miejsca. Znacznie lepiej sprawdzają się niż tradycyjne monitory, niestety są droższe i bardzo często zamiast zakupu warto rozważyć wypożyczenie monitorów LCD.

Ponadto w wielu sytuacjach klienci szybko potrzebują dużej ilości monitorów LCD, które później będą w firmie zbędne. Wynajem monitorów to także znakomite rozwiązanie w przypadku, gdy użytkowany w firmie sprzęt uległ awarii i szybko trzeba zastąpić go tymczasowym rozwiązaniem.

Wiele zalet i możliwości

Dzięki usłudze wynajmu możesz skupić się na przekazie, a nie technicznych elementach organizacji wydarzenia. Wypożyczane monitory LCD przydają się przede wszystkim na wyjazdach integracyjnych, pokazach i promocjach. Wszędzie tam, gdzie liczy się efektowne zaprezentowanie Twojej firmy.

wypożyczalnia monitorów zalety
wynajem monitorów dostęp

Wynajem monitorów LCD – nasza oferta

W naszej ofercie wynajmu znajdują się najwyższej klasy monitory LCD renomowanych marek. W zależności od potrzeb wynajmu proponujemy monitory standardowe (ekonomiczne) i panoramiczne, o zaawansowanych parametrach technicznych.

Duże monitory LCD to idealne rozwiązanie, aby uatrakcyjnić prezentacje i wyświetlać dynamiczne spoty promocyjne, reklamowe czy filmy. Dostosowane są do wymogów profesjonalnych zastosowań i dedykowane dla grafików, projektantów, architektów itp. Zapewniają między innymi znakomitą rozdzielczość pracy, wysoką ostrość i jakość wyświetlanego obrazu. Oferowane na wynajem monitory są także zgodne ze standardem VESA, dzięki czemu wypożyczony monitor można zamontować w dowolnie wybrany sposób.

Dlaczego Wynajem IT?

Niezawodny stan techniczny

Dbamy o stan techniczny każdego monitora. Przed wynajęciem monitory są testowane i przygotowywane zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Legalny system i oprogramowanie

Jako partner firmy Microsoft jesteśmy jedną z nielicznych wypożyczalni sprzętu komputerowego na rynku, oferującą możliwość wynajmowania oprogramowania firmy Microsoft.

Bogata oferta sprzętu

Naszym największym atutem jest bardzo bogata oferta sprzętowa. W regularnej ofercie posiadamy ponad 600 sztuk różnych konfiguracji sprzętowych.


Dostępne opcje monitorów

Monitor [M1] ekonomiczny

  • od 20" do 22"

od 3.49 PLN
  • /Dzień*
  • Monitor [M2] uniwersalny

    • od 23" do 24"

    od 3.99 PLN
  • /Dzień*
  • * cena netto przy usłudze wypożyczenia na 30 dni.